Hizmetlerimiz

TAM HİZMET

Dermo Clean Laboratories istediğiniz özel ürünleri oluşturmak için tüm kaynaklarını size sunar. İhtiyacınız bizim önceliğimiz olduğundan, her şeyi geliştirebiliriz: kozmetik bakım ürünleri, dermatolojik bakım ürünleri, diyet takviyeleri, saç ürünleri, parfümler…

Yaratıcılığa ve araştırmaya güçlü bir şekilde odaklanıyoruz, bu nedenle doku, sunum, formülasyon ne olursa olsun geniş bir ürün yelpazesi tasarlayıp geliştirebiliyoruz…

Markanız için yaratılan ürünler daha sonra dünyanın her yerine dağıtılabilir. Dermo Clean Laboratory ile işbirliği yapmak sağlık sektörüne özgü çeşitli alanlardaki uzmanlığımızdan yararlanmak anlamına gelir.

Ar-Ge’den konuşalım, yasal kaygılar, pazarlama, paketleme, logolar, grafik evren, perakende satış noktalarında basım ve reklam, web sitesi, serigrafi, üretim, paketleme, kalite kontrol… müdahale alanlarımız her alanı kapsayacak şekilde kapsamlı bir ürünü piyasaya sürerken karşılaşabilirsiniz.

«Tam hizmet» teslimatımız, tüm know-how’ımızı toplayan anahtar teslimi bir tekliftir. Araştırmadan, formülasyondan geliştirmeye, paketleme ve teslimata kadar tüm ekiplerimiz ve becerilerimizden yararlanıyor ve size memnuniyetini sunmak için en iyisini sunuyoruz. Hem Türk hem de uluslararası pazarlar için ölçülmüş veya özel etiket markanıza uyarlanmış bu eksiksiz hizmeti sunuyoruz.

9 adımda «Tam Hizmet» teklifimiz | Dermo Clean Laboratuvarı:

 • 1: Kısıtlarınızın ve şartnamelerin değerlendirilmesi
 • 2: Aktif içeriklerin ve yenilikçi dokuların araştırılması
 • 3: Mevzuata uygun formülasyonların geliştirilmesi
 • 4: Ürün stabilite çalışmaları ve ambalaj uyumluluk testleri
 • 5: Üretim
 • 6: Testlerin başlatılması: stabilite, doğal ışıkta yaşlanma, zorluk testleri, toksikolojik testler
 • 7: Paketleme ve etiketleme
 • 8: Talep üzerine özel testler (duyusal analiz, klinik test…)
 • 9: Yönetmeliğe göre kozmetik düzenleme dosyasının tamamlanması (Teknik Bilgi Dosyası (TIF), Kozmetik Ürün Bildirim Portalı’na (CPNP) bildirim)

Dermo Clean Laboratuvarı ekibi sizi her adımda dinler ve destekler.


R&D

Yenilik bizim temel işimizdir: Alanımızda öncü olmak bizim hedefimizdir. Dermo Clean Laboratory, her zaman teknolojinin yanında, ürün yelpazemizin çeşitliliği ile gösterildiği gibi devam eden Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir: kozmetik ürünlerden, diyet takviyelerine ve saç bakımdan parfümlere.

Doğaya ilişkin bir pencere: 20 yıldan fazla bir süredir Dermo Clean Laboratory, doğa ve strateji ile evlenir.

Doğa, Dermo Clean Laboratuarı’nın ürün formülasyonları ile ortaya çıkarmak için çalıştığı çok büyük zenginliklere yoğunlaşmaktadır. Fonksiyonel bileşen karışımlarımız, nerede olursa olsun en iyi etkenleri bulmak için Dermo Clean Laboratuarı’nın öncü yaklaşımını örneklemektedir. Doğal kozmetik uzmanları, çevreye saygılı, kaliteli ve kişiye özel ürünler yaratıyoruz.

Uzman ekibimiz, hammadde ve dokularda süregelen rekabet zekasını sağlayarak en son sağlık yeniliklere ayak uydurmaktadır. Dermo-kozmetik formülasyonundaki gerçek uzmanlar olan Ar-Ge ekibimizin üyeleri proaktif bir duruş sergiliyor ve size ihtiyaçlarınıza uygun formüller önerecekler. Pratik terimlerle, bu şu anlama gelir:

 • Hammadde araştırması
 • Formülasyon geliştirme
 • En Aktif maddelerin ve bileşenlerin fiziko-kimyasal karakterizasyonu
 • İhracat pazarlarındaki bileşenlerin, faaliyetlerin ve formülasyonların yönetmeliklere uygunluğunun uygulanması
 • Üretim sürecinin her aşamasında izlenebilirlik
 • İmalat ekipleriyle işbirliği içinde endüstriyel üretim transferi
 • Yetkili iddialara uygun olarak etkinlik testlerinin uygulanması
 • Testlerin ve çalışma sonuçlarının yorumlanması ve doğrulanması (stabilite, etkinlik, tolere edilebilirlik, mikrobiyoloji vb.)
 • Herhangi bir iddiada bulunmadan önce formülasyonların etkinliğinin kanıtlanması gerektiğine inanıyoruz. Bilimsel olarak kanıtlanmış eylemleri olan anahtar teslim etkili ve yenilikçi kozmetik formülasyonları sizin için geliştiriyoruz.
 • Bize spesifikasyonlarınızı ve kısıtlamalarınızı söyleyin ve markanız için benzersiz bir teklif sunalım.

DOLUM

Dermo Clean Laboratory, hem imalat hem de paketleme ünitesine sahiptir. Böylece size nihai bir ürün sunabiliriz; Avrupa ve uluslararası pazarlarda dağıtılmaya hazır.

Kozmetik paketleme makinelerimiz, her tür formülasyonu doldurmak ve birleştirmek için özel olarak tasarlanmıştır: sıvılar, jeller, kremler, yağlar, emülsiyonlar, maskeler, fırçalar, macunlar, alkollü çözeltiler…

Ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız her ihtiyacınıza cevap vermek için orada.

Ambalaj seçimi:

⇒ Şişeler: standart, pompa, damlalık
⇒ Tüp, kavanoz (plastik veya cam), havasız teknoloji
⇒ Damıtma, enfleurage ve parfüm paketleme
⇒ Kokulu mumların kalıplanması ve ambalajlanması
⇒ Talep üzerine ürünleri toplu halde veya varil veya konteynerlerde de teslim edebiliriz.

Farklı teslimat türleri:
⇒ Toplu
⇒ Variller veya konteynerlerde (talep üzerine)

Ambalaj seçimi:
Birincil ve ikincil ambalaj seçimi: karton tipi, ağırlık, kalınlık
⇒ Renkli ve yükseltilmiş baskı

Ambalajınızı geliştirmek için en iyi baskı teknikleri: sıcak baskı, kabartma … End Yüksek son kat (vernik, laminasyon) Damgalama seçimi:
⇒ Etiketleme (opak veya saydam)
C Serigrafi ve tampo-baskı
Sıcak damgalama (altın / gümüş)

Ürünlerin görsel etkisinin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için, ambalajlamaya yenilikçi ve stratejik bir yaklaşım benimsiyoruz. Talepleriniz ve marka kimliğiniz doğrultusunda, yüksek kalitede ve uygun fiyatlı paketleme çözümleri tasarlamanızı tavsiye ederiz.


KALİTE & RUHSATLANDIRMA

Tüm AB ve FDA düzenlemeleri, Ar-Ge düzenleme departmanımız tarafından takip edilmekte, güncellenmekte ve uygulanmaktadır. Tüm müşterilerimize etiket bilgileri zorunluluğu, ürün bilgi dosyalarının hazırlanması ve klinik testler için 3. taraf bağımsız laboratuarlarla yapılan çalışmalar konusunda tam destek verilmektedir.

Dermo Clean Laboratory, özel etiket kozmetikleri için dosya gerçekleştirme ve sertifikaların bir parçası olarak gerekli şartları yerine getiriyor.